Zprávy z akcí 2019

GIS       ČGF       Kalendář akcí     Zprávy z akcí     Letní soustředění

»2018«   »2019«

Memoriál A. Součka a P. Petržely 23.3. 2019

Již v pátek 23.3. se začali sjíždět do Bučovic mladší žáci, aby se v sobotu  23.3.  zúčastnili 40. ročníku memoriálu P. Petržely a A. Součka.

Výprava ze Spartaku přijela v pátek podvečer. Stihla krátký trénink, uvolnění v místním bazénu a noc strávila stejně jako v loňském roce v prostorech DDM Bučovice.

Ráno již  byli všichni připravení, aby ve společnosti  50 mladších žáků  v 18 družstvech,  v tradičně příjemné prostředí, předvedli co nejlepší gymnastické výkony.

Mezi družstvy ze Zlína, Kladna, Brna, Bučovic Lize,Přerova,Prahy, skončilo   družstvo ve složení Matyáš Straka, Antonín Kubát, Radim Donát  na patnáctém místě.

Druhé družstvo. Radek Kümmell, Jindra Machotka a  Jan Klečacký vybojovalo  místo dvanácté.

Mezi jednotlivci se nejlépe vedlo Honzovi Klečackému. Se svými výkony se propracoval  do první dvacítky a skončil na pěkném devatenáctém  místě.

Výsledky_jednotlivci

Výsledky_družstva