Zprávy z akcí 2019

GIS       ČGF       Kalendář akcí     Zprávy z akcí     Letní soustředění

»2018«   »2019«

Májový pohár – Doksy  11.5. 2019

Dvě třetí a dvě čtvrtá místa vybojovali žáci Spartaku 11. 5. v Doksech na Májovém poháru.

Závodu se zúčastnilo 37 žáků ve čtyřech kategoriích. Nejúspěšnější člen výpravy byl Radim Donát. V kategorii nejmladších žáků, skončil na třetím místě. Stejné místo na něj čekalo ve vnořeném závodě.  GYMNASTOJ 2019

Gymnastoj je   Ucelené cvičení – sestava ve vzporu na rukou.

V kategorii nejmladších žáků skončil Jan Klečacký  těsně pod medailovým místem na místě čtvrtém. Úspěchem byla jeho účast na  ve finále v MÁJOSTOJ 2019

Májostoj je  vyřazovací závod ve stoji na rukou.

Mezi staršími žáky si došel pro bramborovou medaili  Čeněk Donát .

Jarní pohár T.J. Sokol Plzeň 1 – 7. 4. 2019

Již tradičně se počátkem dubna kluci z oddílu zúčastňují  závodu v Plzni.  Letos si  stihli prohlédnou místo, kde  budou v létě na soustředění a odvezli si  čtyři medaile.

V  kategorii nejmladších žáků byl první Radim Donát, těsně před druhým Gabrielem  Mairychem. V kategorii mladších žáků vybojoval třetí místo  Matyáš Straka.

Mezi dorostenci si stříbrnou medaili z Plzně odnesl František Vaněček

Memoriál A. Součka a P. Petržely – 23.3. 2019

Již v pátek 23.3. se začali sjíždět do Bučovic mladší žáci, aby se v sobotu  23.3.  zúčastnili 40. ročníku memoriálu P. Petržely a A. Součka.

Výprava ze Spartaku přijela v pátek podvečer. Stihla krátký trénink, uvolnění v místním bazénu a noc strávila stejně jako v loňském roce v prostorech DDM Bučovice.

Ráno již  byli všichni připravení, aby ve společnosti  50 mladších žáků  v 18 družstvech,  v tradičně příjemné prostředí, předvedli co nejlepší gymnastické výkony.

Mezi družstvy ze Zlína, Kladna, Brna, Bučovic Lize,Přerova,Prahy, skončilo   družstvo ve složení Matyáš Straka, Antonín Kubát, Radim Donát  na patnáctém místě.

Druhé družstvo. Radek Kümmell, Jindra Machotka a  Jan Klečacký vybojovalo  místo dvanácté.

Mezi jednotlivci se nejlépe vedlo Honzovi Klečackému. Se svými výkony se propracoval  do první dvacítky a skončil na pěkném devatenáctém  místě.

Výsledky_jednotlivci

Výsledky_družstva